Pracownik Pozawydziałowego Instytutu Biotechnologii laureatem Lauru Naukowego Uniwersytetu Rzeszowskiego03.10.2017 22:01

dr hab. Maciej Wnuk, prof UR. laureat Naukowego Lauru UR
dr hab. Ewa Węgrzyn, prof UR. podczas wykładu inauguracyjnego

2 października 2017 r. odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018. To już 17. rok działalności Uniwersytetu Rzeszowskiego.Tradycyjnym już elementem uroczystej inauguracji jest wręczenie nagród i odznaczeń. W tym roku laureatem Lauru Naukowego Uniwersytetu Rzeszowskieg za lata 2013-2016 został dr hab. Maciej Wnuk, prof UR - Dyrektor Pozawydziałowego Instytutu Biotechnologii.

Na zakończenie uroczystości wykład inauguracyjny pt. "O czym śpiewają ptaki" wygłosiła dr hab. Ewa Węgrzyn prof UR  z Instytutu Biotechnologii UR.