Rusza 7 edycja programu stażowego

w Roche Polska – Absolwent w Roche

• Absolwent Roche to płatny program stażowy, skierowany do absolwentów studiów licencjackich i magisterskich.
  • Absolwenci otrzymają umowę o pracę na okres 12 miesięcy, pakiet benefitów oraz dostęp do szkoleń.
  • To doskonała okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz poznania specyfiki pracy w największej firmie biotechnologicznej na świecie.

Roche Polska już po raz 7 zaprasza absolwentów studiów licencjackich i magisterskich do wzięcia udziału w płatnym programie stażowym. To szansa dla ambitnych i ciekawych świata osób, które chcą zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe w różnych obszarach biznesowych w największej biotechnologicznej firmie na świecie. W tym roku w ramach programu staż odbędzie dziesięciu absolwentów, którzy otrzymają wynagrodzenie w wysokości 4 tys. zł brutto miesięcznie, dostęp do interesujących szkoleń oraz będą korzystać z benefitów przeznaczonych dla wszystkich pracowników Roche Polska.

Więcej informacji TUTAJ